Medarbetare i Sverige

 

Försäljning

Pontus Adolfsson
Pontus Adolfsson

Gruppledare kundsupport och inköp
Direkt: +46 499-271 71
Mobil: +46 70 224 08 83
pontus.adolfsson@bevi.com

 
 
 
Mikael Olofsson
Mikael Olofsson

Försäljning lindningsmaterial 
Direkt: +46 499-271 97
mikael.olofsson@bevi.com

 
Rikard Eriksson
Rikard Eriksson

Teknisk support, Blomstermåla 
Direkt: +46 499-271 25
rikard.eriksson@bevi.com

 
 

Försäljning region Syd

Försäljning region Skåne, Blekinge, sydöstra Småland, Öland och Gotland.

Patrik Ekelund
Patrik Ekelund

Kundsupport
Direkt: +46 499 271 74
patrik.ekelund@bevi.com

 
 
 

Försäljning region Sydöst

Försäljning östra Kronobergs län, norra Kalmar län, Närke, östra Västergötland och Östergötland.

Mite Danielsson
Mite Danielsson

Kundsupport
Direkt: +46 499-271 18
mite.danielsson@bevi.com

 
 
 

Försäljning region Väst

Försäljning Bohuslän, norra Halland, östra Kronobergs län,  Dalsland, Värmland och västra Västergötland.

 
 
 

Försäljning region Mitt

Försäljning Stockholm, Södermanland, Uppland, Västmanland, Gästrikland och Dalarna. 

Patrik Ekelund
Patrik Ekelund

Kundsupport
Direkt: +46 499 271 74
patrik.ekelund@bevi.com

 
 
 

Försäljning region Nord

Försäljning i norra Sverige från postnummer 82x xx och uppåt. 

 
Gunnar Ekström
Gunnar Ekström

Försäljning region Nord
Direkt: +46 90-70 44 34
Mobil: +46 70 548 58 80
gunnar.ekstrom@bevi.com

 
 
Mikael Isberg
Mikael Isberg

Regionchef/Försäljning region Nord
Direkt: +46 90 70 44 37
Mobil: +46 70 621 08 44
mikael.isberg@bevi.com

 
Michael Jansson
Michael Jansson

Försäljning pumpar och pumpservice
Direkt: +46 90 70 44 38
Mobil: +46 72 222 28 81
michael.jansson@bevi.com

 

Produktspecialister

 
Anders Holgert
Anders Holgert

Produktchef transmission
Direkt: +46 499 271 28 
Mobil: +46 76 829 51 70
anders.holgert@bevi.com

 
 
 
Mats Johansson
Mats Johansson

Produktchef kraftelektronik
Direkt: +46 499 271 27
Mobil: +46 76 829 51 25
mats.johansson@bevi.com

Lars Petersson
Lars Petersson

Teknisk försäljning, service och specialprojekt
Direkt: +46 499 271 15
lars.petersson@bevi.com

 
Mikael Olofsson
Mikael Olofsson

Produktchef lindningsmaterial
Direkt: +46 499 271 97
Mobil: +46 70 583 38 87
mikael.olofsson@bevi.com

 

Inköp

Lars Petersson
Lars Petersson

Teknisk försäljning, service och specialprojekt, Blomstermåla
Direkt: +46 499 271 15
lars.petersson@bevi.com

 
blank.jpg
Erik Edström

Servicechef, Blomstermåla
Direkt: +46 499 271 53 
erik.edstrom@bevi.com

 
Michael Jansson
Michael Jansson

Serviceledare, region Nord
Direkt: +46 90 70 44 38
Mobil: +46 72 222 28 81
michael.jansson@bevi.com

 

Marknadskommunikation

Ann-Charlotte Björkegren
Ann-Charlotte Björkegren

Marknadskommunikatör
Direkt: +46 499 271 12
Mobil: +46 70 537 44 43
ann-charlotte.bjorkegren@bevi.com

 
 

Ledning

Kontakta oss