Försäljning

Om du vill skicka e-post till oss är adressen förnamn.efternamn@bevi.com

Lars Martinsson
Lars Martinsson
Försäljning Västsverige
Tel. 0499-271 73
lars.martinsson@bevi.com

Anders Holgert
Anders Holgert
Försäljning Stockholm, Mälardalen, Dalarna, Västmanland och Närke
Tel. 0499-271 28
anders.holgert@bevi.com

Björn Juhlin
Björn Juhlin
Försäljning Småland, delar av Västergötland och Östergötland
Tel. 0499-271 19
bjorn.juhlin@bevi.com

Thomas Franzén
Thomas Franzén
Försäljning Blekinge, Skåne och del av Småland
Tel. 0499-271 21
thomas.franzen@bevi.com

Gunnar Ekström
Gunnar Ekström
Försäljning, Norra Sverige (Umeå)
Tel. 090-70 44 34
gunnar.ekstrom@bevi.com

Mikael Isberg
Mikael Isberg
Regionchef, Umeå
Tel. 090-70 44 37
mikael.isberg@bevi.com

Mikael Olofsson
Mikael Olofsson
Försäljning komponenter
Tel. 0499-271 97
mikael.olofsson@bevi.com

Lars Petersson
Lars Petersson
Teknisk försäljning, Service (Blomstermåla)
Tel. 0499-271 15
lars.petersson@bevi.com

Mite Danielsson
Mite Danielsson
Kundsupport (Blomstermåla)
Tel. 0499-271 18
mite.danielsson@bevi.com

Daniel Tillberg
Daniel Tillberg
Kundsupport (Blomstermåla)
Tel. 0499-271 23
daniel.tillberg@bevi.com

Patrik Ekelund
Patrik Ekelund
Kundsupport (Blomstermåla)
Tel. 0499-271 74
patrik.ekelund@bevi.com

Rikard Eriksson
Rikard Eriksson
Teknisk support (Blomstermåla)
Tel. 0499-271 25
rikard.eriksson@bevi.com

Gunnar Ekström
Mattias Lundholm
Innesäljare med lageransvar (Umeå)
Tel. 090-70 44 39
mattias.lundholm@bevi.com

Pontus Adolfsson
Pontus Adolfsson
Gruppledare kundsupport och inköp (Blomstermåla)
Tel. 0499-271 71
pontus.adolfsson@bevi.com

Peter Augustsson
Peter Augustsson
Försäljningschef
Tel. 0499-271 91
peter.augustsson@bevi.com